Angielski metodą BLS Communication

BLS oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby opanować język.

Angielski metodą BLS Communication

BLS oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby opanować wybrany język w stopniu komunikatywnym, równocześnie nie zabierając Ci cennego czasu? Gwarantuje unikatową metodykę zajęć, bogactwo różnorodnych materiałów dydaktycznych oraz dopasowanie do Twoich możliwości czasowych i predyspozycji, jak również stylu uczenia się. Dzięki temu możesz uczyć się angielskiego czy niemieckiego szybko, skutecznie i tak, jak masz na to ochotę.

KORZYŚCI

Z metodą BLS Communication nauczysz się języka angielskiego w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo możesz powtarzać materiał w każdej wolnej chwili, by jeszcze sprawniej przyswoić ten język. Dzięki audiobookom dostępnym na naszej stronie, masz możliwość samodzielnego powtarzania i rozwijania materiału poznanego podczas zajęć z lektorem.

METODA BLS

Metoda BLS jest efektem połączenia unikatowej metodyki zajęć prowadzonych przez akredytowanych lektorów z bogactwem materiałów dydaktycznych. Książki drukowane, platforma e-learningowa, audiobooki i zestaw FLIPCARDS sprawią, że będziesz uczyć się skutecznie i maksymalnie wykorzystasz czas poświecony na naukę języka. Opracowany specjalnie dla Ciebie, indywidualny program nauki metodą BLS pozwoli Ci osiągnąć pełną swobodę mówienia (poziom B2) w ciągu 2-3 lat. Wystarczy, że poświęcisz na naukę kilka godzin tygodniowo, by posiąść umiejętność płynnego posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim.
Metoda BLS skupia się na najważniejszych, praktycznych aspektach nauki języka. Od pierwszych zajęć jest to dynamiczna komunikacja wyłącznie w danym języku, utrzymana w naturalnym tempie mówienia. Dzięki temu od razu zaczynasz mówić i rozumieć język, którego się uczysz. Skuteczny system powtarzania i wykorzystanie efektywnych metod zapamiętywania zapewnia sprawne i systematyczne utrwalanie materiału.
W metodzie BLS precyzyjny system kwalifikacji uwzględnia Twoje możliwości czasowe, styl uczenia się i dotychczasowe doświadczenia z nauką języka. Konsultant językowy, znając Twoje preferencje, dobierze odpowiednie zajęcia z lektorem i zestaw pomocy dydaktycznych, które umożliwią Ci elastyczną naukę angielskiego czy niemieckiego poza spotkaniami w szkole językowej. Dzięki temu możesz uczyć się tak, jak chcesz i tak, jak lubisz, dopasowując czas na naukę do swojego planu dnia i stylu życia.
Skuteczność metody BLS możesz potwierdzić jednym z uznanych w całej Europie certyfikatów. W przypadku języka angielskiego naukę możesz zakończyć na poziomie B1 lub B2, co umożliwia Ci zdanie certyfikatu TELC (The European Language Certificate). Po przejściu całej ścieżki dedykowanej językowi niemieckiemu wejdziesz na poziom B2, co stanowi świetną bazę do egzaminu potwierdzającego znajomość tego języka.

Metoda BLS jest efektem połączenia unikatowej metodyki wyjątkowych zajęć prowadzonych przez lektora z bogactwem materiałów dydaktycznych.
Metoda BLS skupia się na najważniejszych, praktycznych aspektach nauki języka.
W metodzie BLS precyzyjny system kwalifikacji uwzględnia Twoje możliwości czasowe, styl uczenia się i dotychczasowe doświadczenia z nauką języka.
Skuteczność metody BLS możesz potwierdzić jednym z uznanych w całej Europie certyfikatów.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH