WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Agnieszka Złotkowska

Absolwentka studiów magisterskich filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z sukcesami prowadziła zajęcia z j.angielskiego dla dzieci z trudnościami w uczeniu, przygotowanie do testów gimnazjalnych i matury ustnej i pisemnej. Przygotowywała i prowadziła również zajęcia Business English. Licencjonowana lektorka BLS Communication, z praktyką w prowadzeniu zajęć Direct English. Licencjonowana egzaminatorka TELC, dla poziomów A1 - B2. Pasjonatka kultury i literatury celtyckiej, jak również języków celtyckich.

Anita Kamień-Nowacka

Magister filologii germańskiej z uprawnieniami pedagogicznymi, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zespole lektorów Leader School od 2012 roku. Licencjonowana lektorka metody BLS Kommunikation. Specjalistka języka biznesowego w szczególności w obszarze negocjacji, rachunkowości, transportu i logistyki. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Posiada doświadczenie w nauczaniu dorosłych, młodzieży i dzieci. Miłośniczka kultury niemieckiego obszaru językowego. Pasjonatka dydaktyzowania materiałów autentycznych.

Anna Królikowska

Wielka pasjonatka języka angielskiego i innych języków obcych. Uwielbia uczyć i zarażać ludzi miłością do języka. Znajomość języka angielskiego pogłębiała mieszkając wiele lat w Stanach Zjednoczonych. Licencjonowana egzaminatorka TELC. Z Leader School związana od trzech lat.

Beata Tyrakowska-Wąsik

Absolwentka filologii romańskiej. Od kilkunastu lat stara się dzielić pasję do języka francuskiego z młodzieżą pracując jako nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej. Najwięcej satysfakcji sprawia Jej uśmiech i zadowolenie ucznia odkrywającego kolejne tajniki języka obcego. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na różnych poziomach zaawansowania pozwala na indywidualne podejście do odbiorcy. Jej głównym celem jest stworzenie uczniom możliwości posługiwania się językiem francuskim w stopniu komunikatywnym.

Cecylia Szarzyńska

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientem to milowy krok do osiągnięcia umiejętności interpersonalnych, lektor łatwo nawiązuje kontakty z osobami chcącymi rozwijać pożądane umiejętności w życiu, koncentruje się na indywidualnych problemach i potrzebach klientów. Uczestnicy zajęć to partnerzy, z którymi należy prowadzić dialog i uwzględniać ich uwagi. Szczególną wagę przykłada do rozwijania umiejętności komunikacyjnych. Nieustannie wykorzystuje techniki motywujące i aktywizujące co stanowi klucz do sukcesu. Licencjonowana lektorka metody BLS Kommunikation, z Leader School związana od początku działania szkoły.

Jędrzej Guzewski

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego. Licencjonowany lektor BLS Communication. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Interesuje się językami obcymi i podróżami.

Joanna Broniarz

Absolwentka Filologii Hiszpańskiej, Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego, Katedra Kształcenia Zintegrowanego, Poznań .
Posiada Certyfikat „English Unlimited” . Język niemiecki, B1 - „Szkoła Sukcesu. Certyfikowana lektorka języka angielskiego „Metoda Leo English – efektywna nauka języka angielskiego dla dzieci”.
Kocha dzieci, speedway, jazdę konną oraz uczyć się kolejnych języków obcych.

Karolina Karolak

Filolog polski, oligofrenopedagog , posiadająca uprawnienia do nauczania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Koordynator projektów międzynarodowych dla młodzieży i kadry pedagogicznej, współtwórca innowacji pedagogicznych i projektów szkolnych dla dzieci i młodzieży z powiatu śremskiego. Chętnie podejmująca różne formy dokształcania zawodowego. Licencjonowana egzaminatorka TELC, dla poziomów A1 - B2. W Leader School jest trenerem metody Leo Maniak.

Paulina Kapitan

Pedagog o specjalizacji opiekuńczo-wychowawczej oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz języka angielskiego. Pracuje w zawodzie od 9 lat. Kocha pracę z dziećmi, aktywny tryb życia i czytanie książek. Licencjonowany nauczyciel języka angielskiego metodą Leo English. Od września 2019 również lektor metody BLS.

Rafał Miękisiak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Certyfikowany lektor metody Leo English. Ukończył egzamin First Certificate in English (FCE). Pracuje z dziećmi i młodzieżą od kilku lat. Jego pasją jest nauczanie i sport. Pragnie dzielić się swoją wiedzą z języka angielskiego, a także zarażać sportem i aktywnym trybem życia. Od września 2019 również lektor metody BLS.

Wiktora Potocka

Miłośniczka języków obcych, studentka języka angielskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej pasją są podróże i taniec. Zwiedziła już wiele miejsc a jej lista nie ma końca. To właśnie stąd wzięło się jej zamiłowanie do języków. Każdego dnia najwięcej uśmiechu na jej twarzy wywołują dzieci i młodzież.

Barbara Wolicka

Manager wysokiego szczebla z 20-letnim doświadczeniem w Bankowości, wyróżniająca się sukcesami w zarządzaniu zespołem oraz sukcesami sprzedażowymi. Decyzyjna i zorientowana na sukces. Kobieta kreatywna, energiczna, konkretna, zarażająca wizją i pozytywnym myśleniem, nie znosząca nudy, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu. Od stycznia 2017 kieruje Klubem Fitenss, a od lutego 2018 jest Dyrektorem i Właścicielką Szkoły Leader School. Kocha dzieci, angażuje się w różnego rodzaju formy pomocy i zbiórki dla potrzebujących.