Warsztaty stacjonarne 2020

Wakacje to dla dzieci czas odpoczynku od szkoły i obowiązków, nie oznacza to jednak, że przez cały ten czas nie mogą się uczyć. Doskonałym sposobem na połączenie nauki z zabawą są stacjonarne warsztaty językowe, podczas których Twoja pociecha miło spędzi czas, zdobędzie przydatne umiejętności, a przy okazji nawiąże nowe znajomości.

Warsztaty stacjonarne z języka obcego – jak to wygląda w praktyce?

Decydując się na skorzystanie z oferty Leader School zyskujesz pewność, że Twoje dzieci nie będą się nudzić, ponieważ każdego dnia czekają na nich nowe atrakcje. Poza nauką i poznawaniem nowych słówek, przewidziane są również gry zespołowe, a także prace plastyczne oraz wspólne śpiewanie. Doskonale wiemy, że maluchy szybko się nudzą, dlatego też staramy się im urozmaicić czas. W związku z tym, przez cały tydzień czeka na nich mnóstwo nowych wyzwań!

Ważne informacje dla rodziców

Stacjonarne warsztaty językowe odbywają się przez tydzień (od poniedziałku do piątku) w Śremie. Zaczynają się o 9.00 i kończą o 16.00, natomiast opieka nad dziećmi sprawowana jest już od 7.30 aż do 16.30, dlatego doskonale sprawdzą się także dla osób, które chodzą do pracy i nie mają z kim zostawić swoich pociech. Koszt udziału wynosi 290 zł od osoby za tydzień. W cenę wliczony jest obiad, a także zajęcia z języka. Warsztaty odbywają się w kameralnych 7-osobowych grupach, tak aby Twoja pociecha miała kontakt z jak najmniejszą liczbą osób.

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów stacjonarnych?

Ponieważ zostały stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach, a poziom zajęć dostosowany do ich umiejętności. Natomiast tematy lekcji po angielsku zostały ułożone tak, aby dzieci zdobyły jak najwięcej przydatnych umiejętności. Wybierając naszą ofertę nie musisz się o nic martwić. Nasza placówka jest w pełni bezpieczna, przestrzegamy wszelkich norm, dezynfekujemy pomieszczenia, a w grupach zostały wprowadzone limity osób, dzięki czemu spełniamy wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa.

  • Pliki do pobrania

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH