Półkolonie online 2020

Jeśli szukasz sposobu na ciekawą, a jednocześnie pożyteczną formę spędzania wolnego czasu dla Twojego dziecka, to doskonałym rozwiązaniem są półkolonie online. W obecnych czasach to świetny sposób, który bez wychodzenia z domu pozwoli Twojemu dziecku nawiązać nowe znajomości, rozwinąć umiejętności manualne, ale także podszkolić język angielski. Jeśli szukasz pomysłu na bezpieczne i ciekawe wakacje w obecnej sytuacji, to nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem.

Półkolonie Śrem - rozwój przy pomocy internetu

Mimo tego, że jest to pomysł dość innowacyjny, to dzięki platformie online jest możliwy do realizacji i stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych spotkań. Rodzicom oferujemy zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów oraz animatorów odbywające się przez tydzień od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 15.00. Zajęcia prowadzone są w cyklu 50/10 obejmującym 50 minut zajęć i 10 minut przerwy. Dodatkowy odpoczynek dzieci mają w godzinach 12-13, jest to czas przeznaczony na domowy obiad. Każdego dnia zajęcia wyglądają inaczej, dzięki czemu dzieci się nie nudzą i dużo łatwiej przyswajają zdobytą wiedzę.

Wakacyjne półkolonie online dla dzieci - przykładowy program

Zajęcia odbywają się w kameralnych 7-osobowych grupach i zostały podzielone tematycznie, dzięki czemu już na początku spotkania dzieci od razu dowiadują się czego będą uczyć się w danym dniu. Poza nauką słownictwa na maluchy czeka mnóstwo rozrywek, np. w postaci gier online i zagadek logicznych, podczas których będą musiały odpowiadać w grupach na pytania. To doskonały sposób nie tylko na poszerzenie wiedzy, ale również nawiązanie znajomości. Zadbaliśmy również o to, aby na zajęciach nie brakowało prac plastycznych. Większość z nich maluchy wykonują samodzielnie, a później podczas czatu pokazują pozostałym dzieciom.

Organizowane przez nas półkolonie w Śremie to doskonała i bezpieczna forma spędzania czasu dla dzieci. Nie zwlekaj! Zapisz swoją pociechę jeszcze dziś!

  • Pliki do pobrania

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH