Cze
05

Metoda BLS

Metoda BLS – szybki sposób na naukę języka


Nauka języka obcego nie musi być żmudna i czasochłonna. Z nami błyskawicznie przyswoisz nowe słownictwo i przezwyciężysz językową nieśmiałość. Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu sposobowi dostosowanemu do Twoich potrzeb! Metoda BLS początkowo uznawana była za mało efektywną technikę nauki języka obcego. Szybko jednak okazało się, że jej wydajność znacząco przewyższa tradycyjnie stosowane metody opierające się na przyswajaniu zasad gramatycznych języka, czytaniu i pisaniu.

Metoda BLS – mówić i jeszcze raz mówić

Żadnych tradycyjnych zadań domowych czy uzupełniania form gramatycznych w sentencjach z podręcznika. Tutaj nie ma czasu na nudę! Metoda BLS opiera się głównie na konwersacji. Uczniowie przez cały czas trwania zajęć koncentrują się na słowach nauczyciela, który nieustannie kieruje do nich pytania. Mówi przy tym dużo szybciej niż podczas standardowej rozmowy. Metoda BLS uważana jest przez wiele osób za intuicyjną. Formułując odpowiedź na pytanie nauczyciela, nie ma bowiem czasu na tłumaczenie sobie w myślach obcojęzycznych słów na rodzime. Trzeba mówić szybko, a to w pewnym sensie angażuje podświadomość. Zdobyta w taki sposób wiedza jest trwalsza, a nauka nowych słów przychodzi niezwykle łatwo. Najbardziej jednak liczy się rezultat, a metoda BLS to fenomenalny efekt w krótkim czasie. Poza poprawą kompetencji językowych, w trakcie nauki zyskujemy, pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Przełamanie barier daje swobodę w rozmowie oraz wpływa na płynność konwersacji. Metoda BLS cieszy się obecnie ogromną popularnością i jest wykorzystywana w wielu krajach.

Metoda BLS w Leader School – Śrem i okolice

Dla nas liczy się efekt. Aby zapewnić naszym uczniom najlepszy rezultat, wykorzystujemy nowoczesne i innowacyjne metody o udowodnionej skuteczności. Metoda BLS realizowana w szkole językowej w Śremie gwarantuje nie tylko szybką naukę języka obcego, ale jest także niezwykle ciekawym i rozwijającym przeżyciem. Połączenie wysokiej jakości materiałów dydaktycznych z uwzględnieniem preferowanego stylu nauki oraz zdobytych wcześniej doświadczeń, pozwala na maksymalną personalizację procesu poznawania i doskonalenia języka obcego, co z kolei przekłada się na lepsze rezultaty. Metoda BLS w Leader School wśród mieszkańców Śremu cieszy się coraz większą popularnością – wiele osób decyduje się także na bardziej oficjalny sprawdzian nabytych umiejętności, mianowicie podejście do certyfikatu TELC (The European Language Certificate). Metoda BLS to znakomity wybór dla tych, którzy marzą o błyskawicznym, ale i trwałym rezultacie. Aby dowiedzieć się więcej o tej technice, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe! W celu ustalenie terminu lekcji wystarczy zadzwonić pod numer - 533 99 11 31