Zapraszamy na półkolonie w Śremie

Zimowe półkolonie z językiem angielskim


Dzieci uczą się chętnie i traktują naukę tak, jak zabawę. Dlaczego więc tego nie wykorzystać? Wypoczynek dla dzieci w Śremie z wykwalifikowanymi lektorami, którzy będą porozumiewać się ze swoimi podopiecznymi tylko w języku angielskim to doskonała okazja, by zapewnić swoim pociechom rozrywkę podczas ferii i ułatwić im językowy start.

Półkolonie językowe w Śremie – nowoczesne metody i szybkie efekty

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat. Wielu rodziców chce, by ich maluchy odpoczęły od nauki w ferie, zregenerowały siły i nabrały energii do dalszej pracy. Półkolonie w Śremie nie mają jednak nic wspólnego z ciężkim wysiłkiem umysłowym i żmudnym przyswajaniem nowych słówek. To moc atrakcji oraz niezapomniana, urozmaicona zabawa każdego dnia. Angielski dla dzieci w Śremie to 1- lub 2-tygodniowy turnus, pod opieką profesjonalnych lektorów. Przy pomocy prostych słów i gestów, porozumiewają się oni z dziećmi, bez konieczności sięgania po rodzimy język. W rezultacie uczestnicy półkolonii szybko i bez wysiłku poszerzają swoje kompetencje językowe. Wypoczynek dla dzieci w Śremie to prosty sposób na rozbudzenie dziecięcej ciekawości do języków obcych. Dzięki różnym formom zabawy oraz nowoczesnym, wykorzystywanym w trakcie półkolonii metodom, ich uczestnicy nabierają ochoty do nauki nowych słów i zyskują motywację, by mówić częściej i lepiej.

Wypoczynek dla dzieci w Śremie – nauka poprzez zabawę

Podczas organizowanych przez naszą szkołę półkolonii, dzieci korzystają z książek, audiobooków, platformy e-learningowej oraz wielu innych, skutecznych metod poszerzania wiedzy. Półkolonie w Śremie to aktywny wypoczynek. Zabawy ruchowe, taniec przy muzyce i zajęcia plastyczne dostarczają dzieciom niemałej rozrywki, angażując wszystkie zmysły w poprawę językowych kompetencji. W naszym programie jest także wyjście do kina, kręgielni, wspólne gotowanie i wiele innych rozrywek, które nieodmiennie wzbudzają entuzjazm wśród uczestników turnusu. Angielski dla dzieci w Śremie to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości oraz fantastyczny i twórczy sposób na spędzenie wolnego czasu. Zajęcia odbywają się w godzinach 9-16, lecz zapewniamy dzieciom opiekę już od godz. 7.30 aż do 16.30. Półkolonie w Śremie szybko wprowadzą dziecko w świat języków obcych, gwarantując wyjątkową rozrywkę każdego dnia.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH