Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Plan Zajęć

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Francuski
Beata
09.30
10.30
Sala 4

Francuski
Beata
10.30
11.30
Sala 4

Leapers 3
Rafał
10.30
11.30
Sala 1

Leapers 3
Rafał
11.30
12.30
Sala 1
Starters 1
Gosia
15.30
16.30
Sala 4

Starters 1
Gosia
16.30
17.30
Sala 4

Runners 1
Paulina
16.30
17.30
Sala 1

Runners 1
Paulina
17.30
18.30
Sala 1

Angielski poz A1
Marcin
18.30
19.30
Sala 4

Niemiecki poz B1
Cecylia
18.30
19.30
Sala 1

Teens poziom 3
Wiktoria
18.30
19.30
Sala 2

Angielski poz A1
Marcin
19.30
20.30
Sala 4

Niemiecki poz B1
Cecylia
19.30
20.30
Sala 1

Teens poziom 3
Wiktoria
19.30
20.30
Sala 2
Climbers 1
Gosia
15.30
16.30
Sala 2

Runners 2
Joanna
15.30
16.30
Sala 4

Climbers 1
Gosia
16.30
17.30
Sala 2

Runners 2
Joanna
16.30
17.30
Sala 4

Angielski poz A1
Agnieszka
17.30
18.30
Sala 2

Leo Maniak 1A
Karolina
17.30
18.30
Sala 4

Niemiecki poz A1
Cecylia
17.30
18.30
Sala 3

Angielski poz A1
Agnieszka
18.30
19.30
Sala 2

Kids poziom 3
Agnieszka
18.30
19.30
Sala 1

Leo Maniak 1A
Karolina
18.30
19.30
Sala 4

Niemiecki poz A1
Cecylia
18.30
19.30
Sala 3

Kids poziom 3
Ania
19.30
20.30
Sala1
Leapers 1
Asia
15.30
16.30
Sala 4

Angielski poz A1
Marcin
16.30
17.30
Sala 2

Leapers 1
Asia
16.30
17.30
Sala 4

Leo Maniak 2A
Karolina
16.30
17.30
Sala 1

Angielski poz A1
Marcin
17.30
18.30
Sala 2

Leo Maniak 2A
Karolina
17.30
18.30
Sala 1

Angielski poz A1
Ania
18.30
19.30
Sala 4

Angielski poz B1
Marcin
18.30
19.30
Sala 2

Angielski poz A1
Marcin
19.30
20.30
Sala 4

Angielski poz B1
Ania
19.30
20.30
Sala 2
Climbers 2
Paulina
16.30
17.30
Sala 4

Niemiecki poz A2
Cecylia
16.30
17.30
Sala 2

Runners 3
Joanna
16.30
17.30
Sala 1

Climbers 2
Paulina
17.30
18.30
Sala 4

Niemiecki poz A2
Cecylia
17.30
18.30
Sala 2

Runners 3
Joanna
17.30
18.30
Sala 1

Angielski poz A2
Agnieszka
18.30
19.30
Sala 1

Angielski poz B1
Ania
18.30
19.30
Sala 4

Angielski poz A2
Ania
19.30
20.30
Sala 1

Angielski poz B1
Agnieszka
19.30
20.30
Sala 4
Leapers 2
Paulina
16.30
17.30
Sala 1

Kids poziom 4
Wiktoria
17.30
18.30
Sala 2

Leapers 2
Paulina
17.30
18.30
Sala 1

Leo Maniak 1B
Karolina
17.30
18.30
Sala 4

Flayers 2
Paulina
18.30
19.30
Sala 1

Hiszpański
Asia
18.30
19.30
Sala 3

Kids poziom 4
Wiktoria
18.30
19.30
Sala 2

Leo Maniak 1B
Karolina
18.30
19.30
Sala 4

Flayers 2
Paulina
19.30
20.30
Sala 1

Hiszpański
Asia
19.30
20.30
Sala 3

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Francuski
Beata
09.30
10.30
Sala 4

Francuski
Beata
10.30
11.30
Sala 4

SOBOTA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Leapers 3
Rafał
10.30
11.30
Sala 1

Leapers 3
Rafał
11.30
12.30
Sala 1

SOBOTA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Leo Maniak 1B
Karolina
17.30
18.30
Sala 4

Leo Maniak 1B
Karolina
18.30
19.30
Sala 4

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Hiszpański
Asia
18.30
19.30
Sala 3

Hiszpański
Asia
19.30
20.30
Sala 3

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Kids poziom 4
Wiktoria
17.30
18.30
Sala 2

Kids poziom 4
Wiktoria
18.30
19.30
Sala 2

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Flayers 2
Paulina
18.30
19.30
Sala 1

Flayers 2
Paulina
19.30
20.30
Sala 1

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Leapers 2
Paulina
16.30
17.30
Sala 1

Leapers 2
Paulina
17.30
18.30
Sala 1

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Climbers 2
Paulina
16.30
17.30
Sala 4

Climbers 2
Paulina
17.30
18.30
Sala 4

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Niemiecki poz A2
Cecylia
16.30
17.30
Sala 2

Niemiecki poz A2
Cecylia
17.30
18.30
Sala 2

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Angielski poz A2
Agnieszka
18.30
19.30
Sala 1

Angielski poz A2
Ania
19.30
20.30
Sala 1

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Runners 3
Joanna
16.30
17.30
Sala 1

Runners 3
Joanna
17.30
18.30
Sala 1

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Angielski poz B1
Marcin
18.30
19.30
Sala 2

Angielski poz B1
Ania
19.30
20.30
Sala 2
Angielski poz B1
Ania
18.30
19.30
Sala 4

Angielski poz B1
Agnieszka
19.30
20.30
Sala 4

ŚRODA

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Leo Maniak 2A
Karolina
16.30
17.30
Sala 1

Leo Maniak 2A
Karolina
17.30
18.30
Sala 1

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Leapers 1
Asia
15.30
16.30
Sala 4

Leapers 1
Asia
16.30
17.30
Sala 4

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Niemiecki poz A1
Cecylia
17.30
18.30
Sala 3

Niemiecki poz A1
Cecylia
18.30
19.30
Sala 3

WTOREK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Leo Maniak 1A
Karolina
17.30
18.30
Sala 4

Leo Maniak 1A
Karolina
18.30
19.30
Sala 4

WTOREK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Kids poziom 3
Agnieszka
18.30
19.30
Sala 1

Kids poziom 3
Ania
19.30
20.30
Sala1

WTOREK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Angielski poz A1
Marcin
16.30
17.30
Sala 2

Angielski poz A1
Marcin
17.30
18.30
Sala 2

Angielski poz A1
Ania
18.30
19.30
Sala 4

Angielski poz A1
Marcin
19.30
20.30
Sala 4
Angielski poz A1
Agnieszka
17.30
18.30
Sala 2

Angielski poz A1
Agnieszka
18.30
19.30
Sala 2

WTOREK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Runners 2
Joanna
15.30
16.30
Sala 4

Runners 2
Joanna
16.30
17.30
Sala 4

WTOREK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Climbers 1
Gosia
15.30
16.30
Sala 2

Climbers 1
Gosia
16.30
17.30
Sala 2

WTOREK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Angielski poz A1
Marcin
18.30
19.30
Sala 4

Angielski poz A1
Marcin
19.30
20.30
Sala 4

PONIEDZIAŁEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Teens poziom 3
Wiktoria
18.30
19.30
Sala 2

Teens poziom 3
Wiktoria
19.30
20.30
Sala 2

PONIEDZIAŁEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Niemiecki poz B1
Cecylia
18.30
19.30
Sala 1

Niemiecki poz B1
Cecylia
19.30
20.30
Sala 1

PONIEDZIAŁEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Runners 1
Paulina
16.30
17.30
Sala 1

Runners 1
Paulina
17.30
18.30
Sala 1

PONIEDZIAŁEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Starters 1
Gosia
15.30
16.30
Sala 4

Starters 1
Gosia
16.30
17.30
Sala 4

PONIEDZIAŁEK

Czcionki niedostępne!