ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Dorota Przybecka

Absolwentka filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi oraz stosunków międzynarodowych. Interesuje się metodyką oraz innowacyjnymi metodami nauczania. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia komunikacyjne dla dzieci i młodzieży.

Małgorzata Szymańska

Absolwentka filologii angielskiej. Doświadczona licencjonowana lektorka BLS Communication. Związana z edukacją od początku swojej kariery zawodowej.

Anna Królikowska

Lektorka z amerykańskim akcentem, który zawdzięcza ośmio letniemu pobytowi w USA. Specjalizuje się w prowadzeniu konwersacji oraz przygotowaniu do egzaminów FCE i CAE.

Agnieszka Złotkowska

Absolwentka studiów magisterskich na wydziale filologia angielska. Licencjonowana lektorka BLS Communication z pięknym brytyjskim akcentem.

Marcin Radajewski

Absolwent filologii angielskiej oraz technologii internetowych. Doświadczony licencjonowany lektor BLS Communication. W zespole Leader School od 2010 roku. Specjalizuje się m.in. w języku biznesowym w obszarze supply /demand planning, transportu i logistyki.

Katarzyna Kaźmierczak

Absolwentka filologii angielskiej z hispanistyką. Magister pedagogiki społecznej. W Leader School lektorka języka angielskiego o specjalności Leo English. Nauczycielka z zamiłowania. Mimo, że uwielbia pracę z dziećmi to z równym zaangażowaniem naucza też młodzież i dorosłych.

Cecylia Szarzyńska

Magister filologii germańskiej. Koordynator projektów międzynarodowych. Związana z Leader School od założenia. Licencjonowana lektorka BLS Kommunikation. Z pasją prowadzi także zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz przygotowanie do egzaminów.

Anita Kamień

Magister filologii germańskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. W zespole lektorów Leader School od 2012 roku. Licencjonowana lektorka BLS Kommunikation. Specjalistka języka biznesowego w szczególności w obszarze negocjacji, rachunkowości, transportu i logistyki. Miłośniczka kultury niemieckiego obszaru językowego. Pasjonatka dydaktyzowania materiałów autentycznych.

Wiesława Łabutka

Z wykształcenia filolog polski. Nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej oraz trenerka programu Leo Maniak w Leader School. Interesuje się także przygotowaniem do egzaminów z języka polskiego na wszystkich poziomach edukacji.

Lektor języka hiszpańskiego.

Lektor języka włoskiego.

Lektor języka francuskiego.

Lektor języka rosyjskiego.